Delen
Deel dit product
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Prosecco Vino Frizzante Serenissimo Extra Dry

Prosecco Vino Frizzante Serenissimo Extra Dry

€10,42
op voorraad
Deze lichte mousserende wijn van Cantina Montelliana komt het best tot zijn recht op een aanbevolen serveertemperatuur tussen 6 en 8 °C als sprankelend aperitief of als begeleider van salades en delicatessen zoals milde voorgerechten, gestoomde kreeft of
De lekkerste Rode, Witte, Rosé en Dessert-wijn, Champagne, Sekt en likeur! online wijn bestellen..
  • Geen verzendkosten
    Bij een bestelling boven de €100,-
  • Ruim assortiment
    Top wijnen, Champagne, Sekt en likeur
  • Unieke wijnen, Champagne en Sekt
    Rechtstreeks van de wijnboer
  • Duurzaam en ecologisch
    Geteeld en geproduceerd
Beschrijving

Ervaar zelf de bruisende werking van Prosecco Vino Frizzante Serenissimo Extra Dry. Geniet van deze Noord-Italiaanse wijnspecialiteit goed gekoeld en geniet van het heerlijk sprankelende karakter.

De monocépage Glera-druiven waarvan deze fruitige en lichte Prosecco wordt gemaakt, zijn afkomstig uit de wijngaarden van Veneto in Noord-Italië. Een lichte noot van frambozen, appels en acaciabloesem onderstreept het delicate bouquet. In de mond zorgen de aangename koolzuur en het delicate nootachtige aroma voor een evenwichtige smaak. De jonge Prosecco openbaart zich vervolgens met een sprankelende frisheid in de afdronk, met een fruitige afdronk met stimulerende zuren.

Deze lichte mousserende wijn van Cantina Montelliana komt het best tot zijn recht op een aanbevolen serveertemperatuur tussen 6 en 8 °C als sprankelend aperitief of als begeleider van salades en delicatessen zoals milde voorgerechten, gestoomde kreeft of romige pastagerechten.

Jaargang
Houdbaar tot
Druivensoort Glera
Regio Venetien
Aanbevolen drinktemperatuur
Inhoud 0.75
Alcoholgehalte 10.5
Restsuiker 12.0
Land IT
Ph waarde 3.13
GTIN
Zuurgraad 5.8