Delen
Deel dit product
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Ca' Rugate Valpolicella Rio Albo DOC

Ca' Rugate Valpolicella Rio Albo DOC

€12,62
op voorraad
De Valpolicella past goed bij wit vlees en vooral bij droge kazen. Deze wijn is ook geschikt als aperitief.
De lekkerste Rode, Witte, Rosé en Dessert-wijn, Champagne, Sekt en likeur! online wijn bestellen..
  • Geen verzendkosten
    Bij een bestelling boven de €100,-
  • Ruim assortiment
    Top wijnen, Champagne, Sekt en likeur
  • Unieke wijnen, Champagne en Sekt
    Rechtstreeks van de wijnboer
  • Duurzaam en ecologisch
    Geteeld en geproduceerd
Beschrijving

De Valpolicella Rio Albo DOC werd geperst op het Italiaanse wijnhuis Ca' Rugate. Hier leeft de meer dan 100 jaar geschiedenis die al vier generaties onafscheidelijk is van de familie Tessari en de donkere, vulkanische bodem van de Rugate-heuvel. Drie druivensoorten Corvina, Corvinone en Rondinella werden gecombineerd in de droge rode wijn, waarvan de beste druiven afkomstig waren van verschillende wijngaarden in de heuvels van Montecchia di Crosara. De bodems in dit gebied zijn kalkhoudend en rijk aan keien.

Tijdens de vinificatie vindt de fermentatie 7-10 dagen op de schil plaats, gevolgd door veroudering in temperatuurgecontroleerde roestvrijstalen tanks.

De Ca' Rugate Valpolicella Rio Albo DOC is robijnrood. Het boeket wordt bepaald door intense en aanhoudende aroma's die doen denken aan bramen en kersen. In de mond is de fruitige rode wijn zacht, licht tanninerijk en van goede smaak.

Deze tonen ontvouwen zich optimaal bij een drinktemperatuur van 14 -6 °C. De Valpolicella past goed bij wit vlees en vooral bij droge kazen. Deze wijn is ook geschikt als aperitief.

IT-BIO-005

Jaargang 2023
Houdbaar tot 2030
Druivensoort Corvina, Corvinone, Rondinella
Regio Venetien
Aanbevolen drinktemperatuur
Inhoud 0.75
Alcoholgehalte 12.5
Restsuiker
Land IT
Ph waarde
GTIN
Zuurgraad