-
Geen verzendkostenBij een bestelling boven de €100,-
-
Ruim assortimentTop wijnen, Champagne, Sekt en likeur
-
Unieke wijnen, Champagne en SektRechtstreeks van de wijnboer
-
Duurzaam en ecologischGeteeld en geproduceerd
De familie Tessari is nu in de vierde generatie en maakt wijnen die zijn gebouwd op geschiedenis en traditie. Haar wijnmakerij Ca'Rugate bevindt zich in de regio Soave. Typerend voor deze regio is de Garganega-druif, die 70% van de teelt voor zijn rekening neemt. De naam Soave Classico komt van het feit dat de witte wijn werd gemaakt rond de steden Soave en Monteforte d'Alpone. De wijnstokken groeien op klei- en basaltbodems van vulkanische oorsprong.
Nadat de druiven zijn geoogst en gekneusd, vindt de fermentatie plaats bij een gecontroleerde temperatuur van 16-18ºC in roestvrijstalen tanks. Dit proces duurt 8 - 12 dagen.
De Ca' Rugate Soave Classico San Michele DOC is strogeel in het glas. Fijne en delicate aroma's van zoete wilde bloemen, kamille, vlierbloesem en iris strelen de neus. In de mond is de witte wijn aangenaam met een zoete amandelsmaak.
Serveer deze complexe wijn op een drinktemperatuur van 10-12°C als aperitief, bij wit vlees of eenvoudige zeevruchten.
Categorie: Witte Wijnen
Jaargang: 2021
Houdbaarheid: 2024
Wijnmakerij/merk: Ca Rugate
Regio: Veneto
Land: Italië
Druivensoort: Garganega
BIO-product: IT-BIO-005
Smaak: droog
Alcoholgehalte: 12,0% vol
Aanbevolen drinktemperatuur: 10-12 °C
Inhoud: 0,75 liter
GTIN 8024540111103
Jaargang | 2021 |
Houdbaar tot | 2024 |
Druivensoort | Garganega |
Regio | Venetien |
Aanbevolen drinktemperatuur | |
Inhoud | 0.75 |
Alcoholgehalte | 12.0 |
Restsuiker | |
Land | IT |
Ph waarde | |
GTIN | |
Zuurgraad |