Delen
Deel dit product
Je beoordeling toevoegen
Beoordeel Astéries du Roc Bordeaux Rouge 2019

Astéries du Roc Bordeaux Rouge 2019

€8,48
op voorraad
Op zichzelf is het net zo een aanrader als bij gestoofd vlees of gehakt, pasta en pizza of een goede steak.
De lekkerste Rode, Witte, Rosé en Dessert-wijn, Champagne, Sekt en likeur! online wijn bestellen..
  • Geen verzendkosten
    Bij een bestelling boven de €100,-
  • Ruim assortiment
    Top wijnen, Champagne, Sekt en likeur
  • Unieke wijnen, Champagne en Sekt
    Rechtstreeks van de wijnboer
  • Duurzaam en ecologisch
    Geteeld en geproduceerd
Beschrijving

De Astéries du Roc 2019 is iets heel bijzonders. Het komt van het Château Roc de Levraut, ten zuiden van Saint Émilion, dat al 100 jaar in de familie is. Maar wat is dat? Een rasechte Cabernet Sauvignon van de rechteroever van Bordeaux? En wat voor een!

De wijn dankt zijn naam aan het terroir waarop hij wordt geproduceerd. Astéries betekent ‘zeester’ in het Frans en dit sediment vormde zo’n 30 miljoen jaar geleden de heel bijzondere ondergrond waarop dit uitzonderlijke druivensap gedijt.

De Astéries du Roc 2019 heeft een diepe, donkerrode kleur. In de neus een prachtige fruitmand van rode bessen, frambozen, cassis, zoethout en licht zoute hints, evenals chocolade. Over het geheel genomen veel prachtig rood fruit, gecompenseerd door een goede zuurgraad. Sappig in de mond, met een middelzware structuur, wederom veel fruit, wat een vakkundige tegenhanger vindt in de gepolijste tannines. De afdronk is verrassend lang en chocoladeachtig.

De prijs-prestatieverhouding van deze Bordeaux is eersteklas en de familie Ballarin, die de rode wijn produceert, zorgde er zelfs voor dat de Astéries du Roc het milieukeurmerk “Haute Valeur Environnementale” kreeg.

Vanwege de jonge leeftijd raden wij aan om de “Starfish” ongeveer 30 minuten te decanteren voordat u ervan geniet.

Jaargang 2019
Houdbaar tot 2027
Druivensoort Cabernet Sauvignon
Regio Bordeaux
Aanbevolen drinktemperatuur
Inhoud 0.75
Alcoholgehalte 13.5
Restsuiker
Land FR
Ph waarde
GTIN
Zuurgraad