-
Geen verzendkostenBij een bestelling boven de €100,-
-
Ruim assortimentTop wijnen, Champagne, Sekt en likeur
-
Unieke wijnen, Champagne en SektRechtstreeks van de wijnboer
-
Duurzaam en ecologischGeteeld en geproduceerd
Voortdurend zijn we op zoek naar nieuwe interessante wijnen, en daar kwamen we Aristea tegen. Het project van drie vrienden, gevestigd in de Kaapregio van Zuid-Afrika, symboliseert de passie en toewijding die nodig is om elke nieuwe vintage handgemaakte wijnen te produceren.
De Aristea-plant heeft dezelfde eigenschappen en dus was de naamkeuze voor het project en de wijnmakerij vrij eenvoudig. Martin Krajewski, Chateau-eigenaar uit Bordeaux, Matt Krone, wijnmaker in de 12e generatie en Florent Dumeau, oenoloog uit Bordeaux en thuis in vele bekende wijnhuizen over de hele wereld, vormen deze samenwerking. Compromisloos, in detail denkend en alleen de best practices gebruikend, creëren de drie uitzonderlijke wijnen zonder de traditie te vergeten
Een bijzondere passie van wijnmaker Matt Krone is de productie van mousserende wijnen. Hij werkt al bijna 20 jaar intensief aan dit onderwerp en het is niet verwonderlijk dat hij wordt beschouwd als een van de beste mousserende wijnboeren in Zuid-Afrika. De wijnen geproduceerd volgens de champagnemethode, in Zuid-Afrika MCC genaamd, Méthode Cap Classique, worden gekenmerkt door een ongelooflijke intensiteit en complexiteit.
Deze prestigieuze cuvée Méthode Cap Classique is een blend van Chardonnay- en Pinot Noir-druiven. Aristea MCC Blanc heeft een elegante complexiteit. De neus onthult een mooi, subtiel, biscuitachtig boeket, terwijl in de mond een fijne mousse met delicate, aanhoudende bubbels van grote finesse en subtiele aroma's alomtegenwoordig is. De heerlijke finale presenteert zich als complex en verfrissend tegelijk.
De in 2016 gebottelde mousserende wijn is perfect rijp om te drinken, maar kan ook nog enkele jaren bewaard worden.
Categorie: Mousserende wijnen
Jaargang: 2016
Houdbaarheid: 2025
Wijnmakerij/merk: Aristea
Regio: Stellenbosch
Land: Zuid-Afrika
Druivensoort: Chardonnay en Pinot Noir
Smaak: brut
Alcoholgehalte: 12,5% vol
Restsuiker: 6,5 g/l
pH: 3.1
Aanbevolen drinktemperatuur: 6-9 °C
Inhoud: 0,75 liter
GTIN 700083872166
Jaargang | 2016 |
Houdbaar tot | 2025 |
Druivensoort | Chardonnay, Pinot Noir |
Regio | Stellenbosch |
Aanbevolen drinktemperatuur | |
Inhoud | 0.75 |
Alcoholgehalte | 12.5 |
Restsuiker | 6.5 |
Land | ZA |
Ph waarde | 3.1 |
GTIN | |
Zuurgraad | 7.3 |